Strategické partnerství (KA2) naší školy v programu Erasmus+

12.01.2018

Naše škola se v rámci programu Erasmus+ stala partnerskou organizací pro dvouletý projekt v KA2 - Strategické partnerství. Cílem projektu je vytvořit e-learningovou platformu zaměřenou na vzdělávání v oblasti alternativních zdrojů energie v automobilovém průmyslu.
V projektu je zapojeno celkem 5 partnerských organizací: dvě technické střední školy - Centrum Kształcenia Zawodowego (CZK) z Polska, Akademie řemesel Praha – Střední škola technická (ARP) z České republiky), AIJO – výzkumné centrum ze Španělska a dvě organizace zajištující průběh projektu - Evropská rozvojová agentura (ERA) z Česká republiky a Perfect Project (PP) z Polska.

Autorem projektu je polská škola Centrum Ksztalcenia z města Wysokie Mazowieckie.

V rámci projektu bude vytvořeno 6 dílčích výstupů, proběhnou mobility jak zaměstnanců, tak žáků středních škol dle předem stanoveného harmonogramu.

Ve dnech 13. - 15. prosince 2017 proběhl "Kick up meeting" v partnerské škole v Polsku, která je zároveň leader projektu. Kromě představení partnerů a organizačních záležitostí projektu bylo  na tomto zde odhlasováno i logo projektu, jehož návrhy tvořili žáci z naší a polské školy.

Další meeting, jehož organizátorem budeme právě my, proběhne 17. dubna 2018.

 

Autor příspěvku: I.N.

»zpět do archivu novinek