Teoretická výuka

Černá Danuše, Ing.

Černá Danuše, Ing.statutání zástupce, zástupce ředitele pro teoretické vyučování

dcerna@zelenypruh.cz

pevná linka: +420 244 007 112

mob.tel.: +420 734 255 536

Příjmení, jméno, titul    Pozice   Pevná linka Mobilní telefon   E-mail
               
Baloun Dalibor, Ing.   učitel   244 007 124       dbaloun@zelenypruh.cz
Bejdová Martina, Bc.   učitelka   244 007 115     mbejdova@zelenypruh.cz
Benátová Monika, Ing.   učitelka   244 007 123     mbenatova@zelenypruh.cz
Blabol Milan   učitel   244 007 133    730 512 324   mblabol@zelenypruh.cz
Bradová  Marie, Mgr.   učitelka   244 007 130     mbradova@zelenypruh.cz
Bureš Jaroslav   učitel   244 007 135     jbures@zelenypruh.cz
Čvandová Klára   personalistka   244 007 129     kcvandova@zelenypruh.cz
Fencl Jiří, Mgr.   učitel   244 007 119     jfencl@zelenypruh.cz
Fiala Vladimír, Ing.   učitel   244 007 012     vfiala@zelenypruh.cz
Fulíková Marie, Ing.   učitelka   244 007 122     mfulikova@zelenypruh.cz
Haubelt Martin, Ing.   učitel   244 007 010     mhaubelt@zelenypruh.cz
Holpuch Lukáš, Ing.   učitel    244 007 439      lholpuch@zelenypruh.cz 
Jarkovský Petr, Ing.   učitel   244 007 010     pjarkovsky@zelenypruh.cz
Jeřichová Zuzana, Ing   učitelka   244 007 116     zjerichova@zelenypruh.cz
Karafiát Václav, Ing.   učitel   244 007 127     vkarafiat@zelenypruh.cz
Karafiátová Drahomíra, Ing.   učitelka   244 007 127     dkarafiatova@zelenypruh.cz
Koneková Blanka. Ing.   učitelka   244 007 134     bkonekova@zelenypruh.cz
Králová Tereza, Mgr.   učitelka   244 007 116     tkralova@zelenypruh.cz
Kukla Jaroslav, Ing.   učitel   244 007 133     730 512 323   jkukla@zelenypruh.cz
Lindauerová Alena, Mgr.   učitelka   244 007 123     alindauerova@zelenypruh.cz
Loveček Aleš, Ing.   učitel   244 007 135     alovecek@zelenypruh.cz
Marek Ondřej, Mgr.   učitel   244 007 314     omarek@zelenypruh.cz
Mareš Josef, Ing.   učitel   244 007 132     jmares@zelenypruh.cz
Mester Štefan, Mgr.   učitel   244 007 131     smester@zelenypruh.cz
Michalová Jana, Ing.   učitelka   244 007 136     jmichalova@zelenypruh.cz
Moravec Radim, Ing.   učitel   244 007 115     rmoravec@zelenypruh.cz
Muzikář Milan, Bc.   učitel   244 007 133    730 512 322   mmuzikar@zelenypruh.cz
Nejedlo Václav, Ing.   učitel   244 007 134     vnejedlo@zelenypruh.cz
Ondrášek Ladislav, Mgr.   učitel   244 007 119     londrasek@zelenypruh.cz
Papeš Milan   učitel   244 007 130     mpapes@zelenypruh.cz
Pelcová Věra, Mgr.  

zástupce ředitele pro všeobecně vzdělávací předměty

 
  244 007 003
   731 652 970    vpelcova@zelenypruh.cz
             
Petřík Jiří, Ing.   učitel   244 007 122     jpetrik@zelenypruh.cz
Pokorná Zlatica, Ing.   učitelka   244 007 010     zpokorna@zelenypruh.cz 
Pospíšil Vladimír, Ing.   učitel   244 007 439     vpospisil@zelenypruh.cz
Řežuchová Zdeňka, Ing.   učitelka   244 007 132     zrezuchova@zelenypruh.cz
Slezáková Ivana, Ing.   učitelka   244 007 132     islezakova@zelenypruh.cz
Sojka Jaroslav, Mgr.    učitel   244 007 116     jsojka@zelenypruh.cz
Suchá Iva, PhDr.   učitelka   244 007 118     isucha@zelenypruh.cz
Suchý Viktor, Ing.   učitel   244 007 117    730 512 321   vsuchy@zelenypruh.cz
Šebestová Lenka, Ing.   učitelka   244 007 206     lsebestova@zelenypruh.cz
Štěpnička Jiří, Ing.   učitel   244 007 463     jstepnicka@zelenypruh.cz
Urban Tomáš, Mgr.   učitel   244 007 115     turban@zelenypruh.cz
Valníčková Naděžda, Ing.   učitelka   244 007 113     nvalnickova@zelenypruh.cz
Vekrbauerová Eva, Mgr.   učitelka   244 007 113     evekrbauerova@zelenypruh.cz
Widenková Daria, Mgr.   učitelka   244 007 206     dwidenkova@zelenypruh.cz
Woth Vladimír, Ing. arch.   

zástupce ředitele pro odborně vzdělávací předměty

  244 007 012    778 722 478   vwoth@zelenypruh.cz
Zvěřinová Světlana, Ing.    učitelka   244 007 136     szverinova@zelenypruh.cz
Zubr Václav, Ing.   učitel   244 007 010     vzubr@zelenypruh.cz