Praktická výuka (PV)

Hafinec Petr

zástupce ředitele pro PV II   

phafinec@zelenypruh.cz

+420 244 007 223

+420 731 119 146

Novák Karel, Bc.

Novák Karel, Bc.zástupce ředitele pro PV I

knovak@zelenypruh.cz

+420 244 007 200

+420 731 904 874

 

Příjmení, jméno, titul Pozice Pevná linka Mobilní telefon E-mail
Csölle Rudolf UOV 244 007 464   rcsolle@zelenypruh.cz
Čech David UOV 244 007 213   dcech@zelenypruh.cz
Čermák Miloš, Bc. UOV 244 007 220   mcermak@zelenypruh.cz
Fišer Petr UOV, SRPŠ 773 752 899   pfiser@zelenypruh.cz
Havlíček Petr UOV 244 007 204    605 294 478 phavlicek@zelenypruh.cz
Holenda Martin VUOV 241 490 016    778 745 017 mholenda@zelenypruh
Hora Josef UOV 244 007 228   jhora@zelenypruh.cz
Hroch Tomáš, Bc. UOV 244 007 219    777 669 893 throch@zelenypruh.cz
Chramostová Evženie, Ing. UOV, vedoucí Svářečské školy 244 007 209    770 131 912 echramostova@zelenypruh.cz
Jakoubek Karel UOV 244 007 210   kjakoubek@zelenypruh.cz
Janoušek Václav UOV 241 490 016   vjanousek@zelenypruh.cz
Karafiát Zbyněk Bc. UOV 244 007 430    733 150 971 zkarafiat@zelenypruh.cz
Klain Martin UOV 244 007 408   mklain@zelenypruh.cz
Klauz Luboš UOV 244 007 207   lklauz@zelenypruh.cz
Kloubec Roman UOV  244 007 210   rkloubec@zelenypruh.cz
Kocura Libor UOV 244 007 408   lkocura@zelenypruh.cz
Košut Alois, Bc. VUOV 244 007 128     732 974 064 akosut@zelenypruh.cz
Kotyk Václav, Ing. UOV 244 007 447   vkotyk@zelenypruh.cz
Kubásek Vítězslav UOV 241 718 372   vkubasek@zelenypruh.cz
Kučera Jaroslav UOV 244 007 203   jkucera@zelenypruh.cz
Litera Zdeněk UOV 244 007 210   zlitera@zelenypruh.cz
Lorencová Jana referentka 244 007 435   jlorencova@zelenypruh.cz
Martínek Jiří, Bc. UOV 241 490 049   jmartinek@zelenypruh.cz
Matonoha Petr, Bc. koordinátor spolupráce školy s firmami       778 493 204 pmatonoha@zelenypruh.cz
Matoušek Jan UOV 241 490 049   jmatousek@zelenypruh.cz
Matys Stanislav UOV 244 007 421     778 768 858 smatys@zelenypruh.cz
Melichar Karel VUOV 244 007 209     734 201 118 kmelichar@zelenypruh.cz
Múčka Jaroslav UOV 244 007 447   jmucka@zelenypruh.cz
Mudroch Jiří UOV 241 718 372   jmudroch@zelenypruh
Musil Lukáš UOV 244 007 211   lmusil@zelenypruh.cz
Noháč Jiří UOV 244 007 211   jnohac@zelenypruh.cz
Pavlatová Michaela UOV 244 007 213     775 502 333 mpavlatova@zelenypruh.cz
Pažitný Jaroslav VUOV 244 007 011     731 652 987 jpazitny@zelenypruh.cz
Peška Zdeněk UOV 244 007 450     737 082 494 zpeska@zelenypruh.cz
Pišoft Jan, Bc. VUOV 241 718 372     734 255 531 jpisoft@zelenypruh.cz
Polreich Vladimír, Ing. UOV 244 007 494   vpolreich@zelenypruh.cz
Provazník Petr VUOV 244 007 011     774 686 202 pprovaznik@zelenypruh.cz
Raizer Jaroslav UOV 244 007 218   jraizer@zelenypruh.cz
Rysová Alena personalistka 244 007 205   arysova@zelenypruh.cz
Samec Petr UOV 244 007 447   psamec@zelenypruh.cz
Skovajsová Marie UOV 244 007 214   mskovajsova@zelenypruh.cz
Smrž Jindřich UOV 244 007 225   jsmrz@zelenypruh.cz
Spurný Eduard  UOV 241 718 372   espurny@zelenypruh.cz
Studený Miroslav UOV 241 007 207   mstudeny@zelenypruh.cz
Šebesta Pavel UOV 244 007 225   psebesta@zelenypruh.cz
Šic Jiří, Bc. UOV 244 007 450   jsis@zelenypruh.cz
Škrna Petr UOV 241 490 016   pskrna@zelenypruh.cz
Štěpánková Naděžda personalistka 244 007 221   nstepankova@zelenypruh.cz
Šubrt Petr UOV 241 490 016   psubrt@zelenypruh.cz
Tichý Miroslav UOV 244 007 213     608 238 511 mtichy@zelenypruh.cz
Turek František BC. VUOV 244 007 202     731 652 957 fturek@zelenypruh.cz
Uzel Jiří UOV 244 007 228   juzel@zelenypruh.cz
Vodová Alena UOV 244 007 214     734 571 147 avodova@zelenypruh.cz
Wieczorek Jiří UOV 241 718 372   jwieczorek@zenypruh.cz