5. ročník technické soutěže v projektu Hydrogen Horizon Automotive Challenge!

13.01.2019

Odstartoval další v pořadí 5. ročník závodů RC modelů na vodíkový pohon v projektu „Hydrogen Horizon Automotive Challenge“ - 5. ročník unikátní soutěže pro mladé techniky. Naše soutěžní týmy budou opět na startovní listině!

Oficiální zahájení soutěže proběhlo 14. prosince 2018 v Litvínově. Záštitu nad celou akcí letos poskytnul Unipetrol, který má s vodíkem v Česku velké plány do budoucna.

Máme připraveno spoustu inovací pro naše RC závodní vozy a hledáme žáky, kteří mají zájem soutěžit a vymýšlet inovace s námi! Nábor závodníků a mechaniků je v plném proudu, případní zájemci, kteří se chtějí do soutěže zapojit, se mohou přihlašovat u pana učitele J. Wieczorka nebo napsat přímo na e-mail: rcmodely@zelenypruh.cz

Závody H2AC
jsou určené pro školní týmy, které mají za úkol postavit RC model závodního auta v měřítku 1:10 na vodíkový pohon, závodit s ním v kvalifikačním závodě ČR (6ti hodinový závod), ideálně zvítězit a postoupit do finále, které se pravidelně jezdí v zahraničí (Francie nebo Německo) a závod trvá celých 24hodin!

 

Těšíme se na žáky, kteří podpoří účast naší školy v této unikátní technické soutěži!

Autor příspěvku: I. N.

»zpět do archivu novinek